Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente cantina

Număr anunț
DA22464748
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic „Alexandru Ioan Cuza” (CUI 4539947)
Furnizor / câștigător
GELAPROD SRL (CUI RO4539602)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.851,69 RON
Valoare atribuită
3.851,69 RON
Data publicării
22.02.2019 12:04
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.851,69 RON

din 3.851,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.