Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARD EXTERN 2TB

Număr anunț
DA22462905
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,20 RON
Valoare atribuită
588,20 RON
Data publicării
22.02.2019 10:44
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,20 RON

din 588,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.