Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare injectomat SinoPower D, cu inlocuire piesa de schimb

Număr anunț
DA22457055
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI RO26292537)
Cod CPV
50413000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.410 RON
Valoare atribuită
4.410 RON
Data publicării
21.02.2019 13:50
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.410 RON

din 4.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.