Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tonere canon nr.443

Număr anunț
DA22450774
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
166,39 RON
Valoare atribuită
166,39 RON
Data publicării
21.02.2019 08:39
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

166,39 RON

din 166,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.