Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de informare si publicitate LOT 2: Panouri temporare, plăci permanente

Număr anunț
DA22462639
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
FLAROM ADVERTISING SRL (CUI RO14946824)
Cod CPV
79341400-0 · Servicii de campanii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.860 RON
Valoare atribuită
20.860 RON
Data publicării
22.02.2019 10:33
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.860 RON

din 20.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.