Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spalatorie si curatatorie covoare

Număr anunț
DA22467261
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL SUCEAVA (CUI 17043928)
Furnizor / câștigător
MON-GAM SRL (CUI RO19881378)
Cod CPV
98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,84 RON
Valoare atribuită
252,84 RON
Data publicării
22.02.2019 14:21
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,84 RON

din 252,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.