Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE PEUGEOT PARTNER IF 96 ANF

Număr anunț
DA22460467
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
Furnizor / câștigător
SIMPO TRANS SERVICE SRL (CUI RO16492988)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.938,46 RON
Valoare atribuită
1.938,46 RON
Data publicării
22.02.2019 08:48
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.938,46 RON

din 1.938,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.