Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEGUME FRUCTE GRADINITA 9

Număr anunț
DA22472102
Autoritate contractantă
G.P.P NR.8 (CUI 29074200)
Furnizor / câștigător
FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI RO14187015)
Cod CPV
03200000-3 · Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
454,57 RON
Valoare atribuită
454,57 RON
Data publicării
25.02.2019 10:59
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

454,57 RON

din 454,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.