Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie de lemne pentru incalzire CMAI

Număr anunț
DA22459504
Autoritate contractantă
COMUNA VLAD TEPES (CUI 3796829)
Furnizor / câștigător
PROD COM SAVA JUNIOR 2003 S.R.L. (CUI 15213155)
Cod CPV
03410000-7 · Lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.620 RON
Valoare atribuită
1.620 RON
Data publicării
21.02.2019 17:53
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 18:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.620 RON

din 1.620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.