Ofertă acceptată Cumpărare directă

SFOARA CANEPA 500gr

Număr anunț
DA22475085
Autoritate contractantă
INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4340587)
Furnizor / câștigător
UCECOM CONSULTANCY SRL (CUI RO29449904)
Cod CPV
39541140-9 · Sfori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.240 RON
Valoare atribuită
3.240 RON
Data publicării
25.02.2019 13:11
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.240 RON

din 3.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.