- Număr anunț
- DA22474004
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE GIURGIU (CUI 4389181)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT CONSULT SRL (CUI 1291552)
- Cod CPV
- 22814000-9 · Chitantiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176,50 RON
- Valoare atribuită
- 176,50 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 12:20
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
176,50 RON
din 176,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro