Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale sanitare

Număr anunț
DA22473109
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141615-4 · Pungi pentru recoltarea urinei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.212 RON
Valoare atribuită
5.212 RON
Data publicării
25.02.2019 11:40
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.212 RON

din 5.212 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.