Ofertă acceptată Cumpărare directă

Foarfece de fire metalice si bisturie

Număr anunț
DA22471545
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
OFTAMEDICA SRL (CUI RO1363594)
Cod CPV
33141410-7 · Foarfece de fire metalice si bisturie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
602,38 RON
Valoare atribuită
602,38 RON
Data publicării
25.02.2019 10:36
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

602,38 RON

din 602,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.