Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ac Biopsie Osteomedulara , Ace biopsie osoasa 7G-11G X15CM
- Număr anunț
- DA22470139
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
- Cod CPV
- 33141323-0 · Ace de biopsie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.560 RON
- Valoare atribuită
- 1.560 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 09:36
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.560 RON
din 1.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro