Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare cortină scenă în cadrul proiectului „Reabilitarea Căminului Cultural din Localitatea Măghe
- Număr anunț
- DA22455843
- Autoritate contractantă
- Comuna Magherani (Primaria Comunei Magherani) (CUI 4577878)
- Furnizor / câștigător
- CLEAN SOUND & LIGHT SRL (CUI RO15963831)
- Cod CPV
- 39515000-5 · Perdele, draperii, baldachine si storuri textile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.399 RON
- Valoare atribuită
- 30.399 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 12:51
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 15:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.399 RON
din 30.399 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro