Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORP ILUMINAT IP65 2X36W BE SY6236-D

Număr anunț
DA22472649
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01180 Brasov (CUI 12836779)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31532900-3 · Corpuri fluorescente de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,35 RON
Valoare atribuită
244,35 RON
Data publicării
25.02.2019 11:23
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,35 RON

din 244,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.