Ofertă acceptată Cumpărare directă

Becuri si lampi fluorescente - div

Număr anunț
DA22467115
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
Furnizor / câștigător
EUROPARTNER CONCEPT SRL (CUI RO34558282)
Cod CPV
31532920-9 · Becuri si lampi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,22 RON
Valoare atribuită
252,22 RON
Data publicării
22.02.2019 14:08
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,22 RON

din 252,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.