Ofertă acceptată Cumpărare directă

cuib de viespii 1 kg

Număr anunț
DA22473654
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 12 (CUI 26983168)
Furnizor / câștigător
CECIPAN S.R.L. (CUI 16103622)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,70 RON
Valoare atribuită
403,70 RON
Data publicării
25.02.2019 12:03
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,70 RON

din 403,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.