Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet alimente

Număr anunț
DA22473203
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC STEFAN BANULESCU CALARASI (CUI 3797107)
Furnizor / câștigător
GIMAR COM SRL (CUI 13919295)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177,41 RON
Valoare atribuită
177,41 RON
Data publicării
25.02.2019 11:43
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

177,41 RON

din 177,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.