Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 8,5% sub estimat

Paine alba batuta ( coapta in cuptor de caramida ), Prajitura Albinita 180 gr

Număr anunț
DA22469525
Autoritate contractantă
Colegiul Economic "Iulian Pop (CUI 4722480)
Furnizor / câștigător
ONCOS PROD SRL (CUI RO15111694)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236,60 RON
Valoare atribuită
216,50 RON 8,5% sub estimat
Data publicării
25.02.2019 09:05
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,50 RON

din 236,60 RON estimat 8,5%

Adjudecat la 91,5% din estimat · economie 20,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.