Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIPER MACINAT 100 GR.

Număr anunț
DA22462221
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA "POPESCU NEVEANU (CUI 4914108)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
15872100-2 · Piper (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
634,57 RON
Valoare atribuită
634,57 RON
Data publicării
22.02.2019 10:15
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

634,57 RON

din 634,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.