- Număr anunț
- DA22473364
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Administratia Porturilor Dunarii Maritime SA (CUI 11776466)
- Furnizor / câștigător
- ELCHIP OGL SRL (CUI RO15743526)
- Cod CPV
- 31650000-7 · Accesorii izolante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,56 RON
- Valoare atribuită
- 7,56 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 11:51
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7,56 RON
din 7,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro