Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electrozi sudura supertit 2.5 mm marca SAF-FRO Speedarc

Număr anunț
DA22473326
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
METALURG COMPLET SRL (CUI RO25196973)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,30 RON
Valoare atribuită
335,30 RON
Data publicării
25.02.2019 11:49
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,30 RON

din 335,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.