Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Brancard tip scaun, pliabil Gima (Italia),Aspirator chirurgical cu acumulatori “MINIASPED BATTERY EV
- Număr anunț
- DA22472974
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
- Cod CPV
- 33192160-1 · Targi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.543 RON
- Valoare atribuită
- 3.543 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 11:35
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 13:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.543 RON
din 3.543 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro