Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda corectoare 5mm x 8m

Număr anunț
DA22471114
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Curtea de Apel Alba (CUI 16774199)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI RO6821978)
Cod CPV
30192160-0 · Corectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54 RON
Valoare atribuită
54 RON
Data publicării
25.02.2019 10:18
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54 RON

din 54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.