Ofertă acceptată Cumpărare directă

39162110-9 Rechizite scolare;;39831200-8 Detergenti (

Număr anunț
DA22468112
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE DIBOS" COMUNA MANESTI (CUI 29062982)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.146,57 RON
Valoare atribuită
3.146,57 RON
Data publicării
22.02.2019 16:11
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.146,57 RON

din 3.146,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.