Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT CAMERA IMPLANTABILA TITAN - PORT ACCES

Număr anunț
DA22466567
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
Furnizor / câștigător
TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
Cod CPV
33184100-4 · Implanturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.284 RON
Valoare atribuită
1.284 RON
Data publicării
22.02.2019 13:34
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.284 RON

din 1.284 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.