Ofertă acceptată Cumpărare directă

OGLINDA RUTIERA STRADALA - 80 cm

Număr anunț
DA22462866
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
Cod CPV
35121800-6 · Oglinzi de siguranta convexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.109,25 RON
Valoare atribuită
1.109,25 RON
Data publicării
22.02.2019 10:42
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.109,25 RON

din 1.109,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.