Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLIE STRECH 2,2KG

Număr anunț
DA22472956
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
30192500-6 · Folii transparente pentru retroproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
261,66 RON
Valoare atribuită
261,66 RON
Data publicării
25.02.2019 11:34
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

261,66 RON

din 261,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.