Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PG512 PG-512 PG 512 CARTUS CERNEALA BLACK (400 PAG)(15 ML) ORIGINAL CANON IP2700,MP230,MX320
- Număr anunț
- DA22463122
- Autoritate contractantă
- COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR REGIUNEA NORD-VEST CLUJ (CUI 30756309)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 469,50 RON
- Valoare finală
- 469,50 RON
- Data publicării
- 22.02.2019 10:54
- Data finalizării
- 25.02.2019 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.