Ofertă acceptată Cumpărare directă

Notes adeziv 75*75 multicolor

Număr anunț
DA22459990
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PIR (CUI 17272760)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,89 RON
Valoare atribuită
349,89 RON
Data publicării
22.02.2019 08:05
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,89 RON

din 349,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.