Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie imprimanta

Număr anunț
DA22458450
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean de Etnografie si Arta Populara Baia Mare (CUI 19235350)
Furnizor / câștigător
AMD DIGITAL GRUP SRL (CUI RO15592547)
Cod CPV
30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264,48 RON
Valoare atribuită
264,48 RON
Data publicării
21.02.2019 15:04
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

264,48 RON

din 264,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.