Ofertă refuzată Cumpărare directă

hartie copiator a4

Număr anunț
DA22445444
Autoritate contractantă
APIA CENTRUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 20741670)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
795 RON
Valoare finală
795 RON
Data publicării
20.02.2019 12:02
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.