Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta soft contabilitate

Număr anunț
DA22474406
Autoritate contractantă
Comuna Valu lui Traian (CUI 4671718)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
Cod CPV
72266000-7 · Servicii de consultanta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.400 RON
Valoare atribuită
14.400 RON
Data publicării
25.02.2019 12:38
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.400 RON

din 14.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.