Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPIRONOLACTONA 25MG X 50CP

Număr anunț
DA22473652
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33622300-9 · Diuretice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,80 RON
Valoare atribuită
263,80 RON
Data publicării
25.02.2019 12:02
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263,80 RON

din 263,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.