Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM DE DETECTIE SI ALARMARE LA EFRACTIE

Număr anunț
DA22469503
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Valea Lupului (CUI 17140769)
Furnizor / câștigător
MAI NET SRL (CUI RO14116685)
Cod CPV
45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.792,44 RON
Valoare atribuită
7.792,44 RON
Data publicării
25.02.2019 09:04
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.792,44 RON

din 7.792,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.