Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru transportul maritim si pentru alte echipamente (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare si calibrare compas magnetic la salupele Apollo, Cristal, Sorana 2 si Jupiter
- Număr anunț
- DA22475395
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- PREST GIANA SRL (CUI RO3338988)
- Cod CPV
- 50240000-9 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru transportul maritim si pentru alte echipamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 13:25
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.400 RON
din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro