Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet curatenie

Număr anunț
DA22471300
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TRAIAN VUIA (CUI 4323365)
Furnizor / câștigător
ZIMEX SRL (CUI RO1201100)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182,02 RON
Valoare atribuită
182,02 RON
Data publicării
25.02.2019 10:26
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

182,02 RON

din 182,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.