Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,3% sub estimat
MANUSI EXAMINARE NITRIL NEPUDRATE ALBASTRE
- Număr anunț
- DA22470313
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
- Cod CPV
- 18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.850 RON
- Valoare atribuită
- 5.715 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 25.02.2019 09:45
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.715 RON
din 5.850 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 135 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.