Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit 2 camere Microsoft Lifecam HD-3000 + 1 Switch Tp-Link 8 port Gigabit TL-SG1008D

Număr anunț
DA22468390
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BALUSENI (CUI 22711594)
Furnizor / câștigător
INFO STAR SRL (CUI RO14111980)
Cod CPV
30237240-3 · Camera web (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
301,69 RON
Valoare atribuită
301,69 RON
Data publicării
22.02.2019 22:26
Termen limită
28.02.2019 17:00
Data finalizării
24.02.2019 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

301,69 RON

din 301,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.