Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EKO S-300 CREAM pentru spect. God is a dj SR
- Număr anunț
- DA22475179
- Autoritate contractantă
- TEATRUL DE NORD SATU MARE (CUI 3897220)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
- Cod CPV
- 37313300-8 · Chitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 452,94 RON
- Valoare atribuită
- 452,94 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 13:15
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 15:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
452,94 RON
din 452,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro