Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROLA ACOPERITORI PT APARAT /500 perechi

Număr anunț
DA22473356
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI RO29777715)
Cod CPV
18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,25 RON
Valoare atribuită
340,32 RON
Data publicării
25.02.2019 11:50
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340,32 RON

din 272,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.