Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ecran de proiectie cu trepied 180cm x 180cm SP1180

Număr anunț
DA22472416
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
Furnizor / câștigător
UVEX STAR SRL (CUI RO6512999)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
412,80 RON
Valoare atribuită
412,80 RON
Data publicării
25.02.2019 11:13
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

412,80 RON

din 412,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.