Ofertă acceptată Cumpărare directă

cumparare directa

Număr anunț
DA22470490
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR FOCSANI (CUI 4447398)
Furnizor / câștigător
ROMITALTEX GROUP IMPORT EXPORT SRL (CUI RO11400584)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
977 RON
Valoare atribuită
977 RON
Data publicării
25.02.2019 09:53
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

977 RON

din 977 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.