Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER KYOCERA 1320 NEGRU

Număr anunț
DA22474128
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala (CUI 18444707)
Furnizor / câștigător
SERVICE CENTER BISTRITA SRL (CUI RO28124084)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80 RON
Valoare atribuită
80 RON
Data publicării
25.02.2019 12:25
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80 RON

din 80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.