Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie licente, tonerere/consumabile
- Număr anunț
- DA22441182
- Autoritate contractantă
- COMUNA OHABA (PRIMARIA COMUNEI OHABA) (CUI 4562400)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI RO8266084)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.112,59 RON
- Valoare finală
- 1.112,59 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 08:55
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.