Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CIRCUIT VENTILATIE UF (HT70 PLUS) DISP 15 MM J CIRC W WATERTRAP X 15 = MART 2019 = UPU
- Număr anunț
- DA22468748
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 33157800-3 · Dispozitiv de administrare a oxigenului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.400 RON
- Valoare finală
- 14.400 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 07:54
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 10:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.