Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,5% sub estimat

40 ONDA ROLE H.IG. 2STR

Număr anunț
DA22475786
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272 RON
Valoare atribuită
265,20 RON 2,5% sub estimat
Data publicării
25.02.2019 13:42
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265,20 RON

din 272 RON estimat 2,5%

Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 6,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.