Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALBUMIN 2X125 ML

Număr anunț
DA22471050
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CODLEA (CUI 4317550)
Furnizor / câștigător
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI RO9603757)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.318 RON
Valoare atribuită
3.318 RON
Data publicării
25.02.2019 10:15
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.318 RON

din 3.318 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.