Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAP BARA STG SI DR DACIA LOGAN ORIGINE
- Număr anunț
- DA22474195
- Autoritate contractantă
- Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629 (CUI 27681036)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34312000-7 · Piese pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151,26 RON
- Valoare atribuită
- 151,26 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 12:29
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
151,26 RON
din 151,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro